GRAND PRIX  PÓŁNOCNO – ZACHODNIEGO MAZOWSZA w tenisie stołowym.

( pow. Płocki , sochaczewski , warszawski zachodni , płoński , gostyniński )

UKS GROT MAŁA WIEŚ

SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKICH CHĘTNYCH

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PIERWSZYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO Z CYKLU

Grand Prix Tenisa Stołowego Północno - Zachodniego Mazowsza.

Pierwszy turniej tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Mała Wieś i "Tenis Łączy Pokolenia za nami. Udział wzięło ogólnie 54 zawodników z 13 miejscowości. Pierwsze miejsce w kategorii open zdobyła zawodniczka UKS GROT MAŁA WIEŚ Wiktoria Zaniewska, drugie Malinowski Rafał z Sochaczewa, trzecie Milczarek Waldemar z Płońska. W kategorii senior 50+ zaszczytne pierwsze miejsce przypadło Politowskiemu Jarosławowi z Płocka, drugie Milczarek Waldemar Płońsk, trzecie Korczak Tomaszowi z Płocka. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zawodnikom za piękną, sportową rywalizację. Turniej poprowadził sędzia międzynarodowy Pan Grzegorz Bor, a swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Asystent Społeczny Marszałka Województwa Mazowieckiego Karolina Koper i jednocześnie Dyrektor Wydział Rozwoju Gospodarczego i Promocji w Starostwie Powiatowym w Płocku. Wójtowi Gminy Mała Wieś dziękujemy za ufundowanie i wręczenie zwycięzcom pięknych pucharów. Zdjęcia wykonał Pan Grzegorz Falkowski ( były radca prawny Cukrowni "Mała Wieś" ). Link do zdjęć poniżej.
 
 

       ZAPROSZENIE

UKS GROT MAŁA WIEŚ

SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKICH CHĘTNYCH

Z TERENU GMINY MAŁA WIEŚ  i ZAPROSZONYCH GOŚCI

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PIERWSZYM GMINNYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO Z CYKLU

"II-GRAND PRIX TENISA STOŁOWEGO GMINY MAŁA WIEŚ"

OFERTA REALIZOWANA Z ZADANIA PUBLICZNEGO

WSPIERANIE I UPOWSZECHNIANIE KULTURY FIZYCZNEJ W 2021R”

 

W piątkowym treningu uczestniczyły 34 osoby. Na początku zakładania sekcji tenisa stołowego mówiono, że to wszystko nie wypali, że będzie przychodzić parę osób że to niema sensu... Liczba trenujących jest chyba jednak wystarczającym argumentem do tego, aby stwierdzić, że powstanie sekcji było strzałem w dziesiątkę.

Warto wspomnieć o tym, iż na treningi przychodzą również rodzice trenujących, którzy w ten sposób spędzają z nimi aktywnie czas. Średnia liczba uczestników ze wszystkich treningów wynosi 25 osób. Oby tak dalej

Podkategorie

 

 

© S.M. All rights reserved