Pierwszy turniej tenisa stołowego o puchar Wójta Gminy Mała Wieś i "Tenis Łączy Pokolenia za nami. Udział wzięło ogólnie 54 zawodników z 13 miejscowości. Pierwsze miejsce w kategorii open zdobyła zawodniczka UKS GROT MAŁA WIEŚ Wiktoria Zaniewska, drugie Malinowski Rafał z Sochaczewa, trzecie Milczarek Waldemar z Płońska. W kategorii senior 50+ zaszczytne pierwsze miejsce przypadło Politowskiemu Jarosławowi z Płocka, drugie Milczarek Waldemar Płońsk, trzecie Korczak Tomaszowi z Płocka. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zawodnikom za piękną, sportową rywalizację. Turniej poprowadził sędzia międzynarodowy Pan Grzegorz Bor, a swoją obecnością zaszczyciła nas Pani Asystent Społeczny Marszałka Województwa Mazowieckiego Karolina Koper i jednocześnie Dyrektor Wydział Rozwoju Gospodarczego i Promocji w Starostwie Powiatowym w Płocku. Wójtowi Gminy Mała Wieś dziękujemy za ufundowanie i wręczenie zwycięzcom pięknych pucharów. Zdjęcia wykonał Pan Grzegorz Falkowski ( były radca prawny Cukrowni "Mała Wieś" ). Link do zdjęć poniżej.
 
 

 

 

© S.M. All rights reserved