UKS GROT MAŁA WIEŚ

SERDECZNIE ZAPRASZA WSZYSTKICH CHĘTNYCH

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PIERWSZYM TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO Z CYKLU

Grand Prix Tenisa Stołowego Północno - Zachodniego Mazowsza.

Organizator: Uczniowski Klub Sportowy GROT Mała Wieś.

Zadanie sfinansowane/dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego”.

Turniej będzie rozgrywany w dwóch  kategoriach wiekowych.

Prawo udziału w zawodach mają amatorzy od 12-stego roku życia i zawodnicy (do IV ligi włącznie).

Turniej Grand Prix to cykl 2 turniejów rozgrywanych na obiektach Hali sportowej Szkoły Podstawowej w Małej Wsi przy ul. Kochanowskiego 17

Terminy zawodów:  I turniej zostanie rozegrany w dniu 19 czerwca 2021 r.

II turniej zostanie rozegrany w dniu 3 lub 10 lipca 2021 r.)

Organizator zastrzega sobie prawo możliwości zmiany terminów w zależności od kalendarza rozgrywek MZTS i innych przyczyn nie zależnych od organizatora.

Zgłoszenia do zawodów: przyjmowane będą do dnia 17 czerwca 2021 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub sms. 608290775 do godz. 20.00.  Zgłoszenie winno zawierać: imię i nazwisko , rok urodzenia i ewentualnie przynależność klubową (nr. licencji).

Losowanie – godz. 9.30.                        Początek zawodów – godz. 10.00

Uczestnicy turnieju są zobowiązani do przestrzegania zasad i regulaminów ustalonych przez gospodarza obiektu i organizatora turnieju.

Zawodnicy zobowiązani są do posiadania sportowego stroju oraz obuwia.

Cały regulamin dostępny do stronie www.uksgrotmalawies.pl

W celu zapewnienia bezpieczeństwa związanego z pandemią COVID 19:

• Każdy z uczestników turnieju ma obowiązek dezynfekowania dłoni wchodząc i wychodząc do/z hali sportowej;
  • Podczas korzystania z hali i pozostałej części obiektu obowiązuje zachowanie bezpiecznego dystansu między korzystającymi z obiektu – 2 m;
  • Na terenie obiektu obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa (wyjątek stanowią zawodnicy grający przy stołach);

W przypadku naruszenia powyższych zasad oraz pozostałych obostrzeń związanych z pandemią COVID 19 organizator ma prawo usunąć uczestnika z obiektu.